Lucentis sup

OpCo LS&T zoekt student CH

De opleidingscommissie (OpCo) is een commissie welke zich inzet voor de kwaliteit en studeerbaarheid van de opleidingen binnen LS&T. De opleidingen die in de OpCo van LS&T zijn vertegenwoordigd zijn; Biologie en Medisch Laboratoriumonderzoek, Biotechnologie (Forensic Sciences), Chemie, Chemische Technologie en Voedingsmiddelentechnologie (Health and Food). De OpCo bestaat voor de helft uit docenten en de andere helft uit studenten uit al deze opleidingen. De OpCo heeft een controlerende en adviserende functie in onder andere de onderwijs- en examen regelingen, module evaluaties, Nationale Studenten Enquête (NSE) en grote veranderingen in opleidingen. We adviseren de opleidingsdirectie over kwaliteits- en studeerbaarheids-aangelegenheden waarbij onze adviezen zeer vaak worden overgenomen. Hiermee vormt de OpCo een onmisbaar onderdeel binnen de kwaliteitszorg van VHL.


Maar dit kunnen wij niet alleen en we hebben jullie hulp dan ook hard nodig! Het verbeteren van het onderwijs doen we samen dus zorg ervoor dat je de module evaluaties en de NSE invult. Wanneer je met kwesties binnen je opleiding zit en of punten ter verbetering hebt neem dan gerust contact met ons op via onderstaande contact gegevens wij zullen deze punten vervolgens in onze volgende vergadering meenemen. Alvast bedankt voor je medewerking en heel veel succes en plezier met je studie gewenst!

Studenten in de opleidingscommissie:
BM: Danielle Schillemans 
BT / FS: Romy Dresken & Iris ‘t Hart  
CT: Rosa Schat 
VT / HF: Jolien van der Linde

Studievereniging Lucentis wordt mede mogelijk gemaakt door:

Logo LST powered by 650x180  

http://www.lstleeuwarden.nl/                                                                           

    AMC WDE logo FC

 https://www.bejo.nl/ 

https://www.izore.nl/

© 2015 SV Lucentis  |    Beheer