Lucentis sup

Verder studeren in het buitenland?

vsbfonds logo

Ben jij afgestudeerd en wil je verder studeren in het buitenland? Dan is de VSBfonds Beurs misschien iets voor jou!

Het VSBfonds stelt elk jaar een groot aantal beurzen beschikbaar voor bevlogen en gemotiveerde studenten, die zich graag verder willen ontwikkelen. VSBfonds Beurzen worden uitgereikt aan studenten met een duidelijke motivatie en maatschappelijke betrokkenheid. Jij bepaalt zelf wat je gaat doen, waar en waarom. Vervolgens overtuig je een selectie commissie waarom jouw plan bijzonder is en waarom wij jouw plannen zouden moeten ondersteunen.


Voorwaarden
De beurs is voor elke voltijdstudent die afstudeert  tussen 1 maart 2015 en 31 december 2016 bij Van Hall Larenstein. De duur van de studie of het onderzoek in het buitenland is minimaal 3 en maximaal 24 aaneengesloten maanden. De VSBfonds Beurs is uitsluitend bestemd voor studie of onderzoek, dat aanvullend is op het curriculum van de Nederlandse opleiding en mag daar geen onderdeel van uitmaken. Stages komen dus niet in aanmerking. Het aanvragen van een VSBfonds Beurs is mogelijk tot uiterlijk 1 maart 2016. De VSBfonds Beurs bedraagt maximaal €10.000 en is een totale schenking. Het uiteindelijke bedrag is afhankelijk van het studieplan en begroting.

Meer weten?

Kijk voor meer informatie op de site en kijk snel of je voldoet aan de voorwaarden

Neem voor vragen over dit beurzenprogramma of over de aanmelding contact op met:

Renée van Groenestein
International Office
Email: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Studievereniging Lucentis wordt mede mogelijk gemaakt door:

Logo LST powered by 650x180  

http://www.lstleeuwarden.nl/                                                                           

    AMC WDE logo FC

 https://www.bejo.nl/ 

https://www.izore.nl/

© 2015 SV Lucentis  |    Beheer